درجایگاهی نیستید که برای مردم و شورا تعیین تکلیف کنید

.

           

رئیس شورای شهر یاسوج خطاب به شهردار:

صدیق نیوز- نشست شورای شهر یاسوج با حضور 6 تن از اعضا برگزار شد.

رئیس شورای شهر یاسوج در ابتدای این نشست ضمن اشاره به پوشش اخبار از طریق رسانه ها در ایام انتخابات، گفت: ضمن سپاس از همه اصحاب رسانه که در امر خطیر اطلاع رسانی در کنار مسئولین بوده و همواره اخبار و گزارشات را به سمع و نظر مردم می رساندند، باید از برخی بی اخلاقی هایی که در این روزها هم اتفاق افتاد انتقاد کنیم و امیدواریم در هیچ شرایطی دیگر شاهد این شیطنت های رسانه ای نباشیم.

مسعود خوبانی تصریح کرد: علارغم نفی طایفه گرایی در استان، انتظار می رفت بزرگان جریان و خود نامزدها از این اقدامات پیشگیری می کردند.

وی اضافه کرد: از این دست بی اخلاقی ها در خود شورای شهر که محل مذاکره اعضا و گاها درگیری های لفظی در جهت حفظ حقوق مردم هستیم، پیش می آید و انتظار داریم اصحاب رسانه حاضر در این جلسات اخبار منفی و درگیری های اعضا را به بیرون گزارش ندهند و جایگاه شورا را پایین نیاورند.

خوبانی خاطرنشان کرد: طی هفته های گذشته ویدیوی منتشر شده از درگیری لفظی دو تن از اعضای شورای شهر یاسوج در فضای مجازی و بدون اجازه آنها سبب بی آبرویی شده و بسیار از دوستان رسانه گلایه مندیم.

وی با اشاره به بودجه پیشنهادی شهرداری به شورا نیز اذعان داشت: شخصا طرح بودجه را بررسی کردم و به اختیارات زیادی که جناب شهردار در این طرح برای خود قایل شده اند معترضم و باید با دقت بررسی و در مورد آن تصمیم گیری شود.

خوبانی اضافه کرد: جناب شهردار در مورد عوارض نیز سرخود مصوبه ای فرستاده اند که عنوان داشتند ملاک عمل برای محاسبه عوارض همان دفترچه سال 98 است، ضمن اعتراض و مخالفت شدید با ایشان باید متذکر شوم شما در جایگاهی نیستید که برای شورا و مردم تعیین تکلیف کنید، لذا تا نهایی شدن مصوبه شورا اینکار خلاف قانون است زیرا عوارض به شدت بالاست و مردم توان پرداخت آنها را ندارند.

هدایت اکبری دیگر عضو شورا نیز در این نشست گفت: ضمن تبریک به مردم فهیم استان از باب انتخابات سالم و حضور گسترده در این کارزار و تشکر ویژه از نماینده کنونی شهرستان های بویراحمد و دنا جناب آقای زارع، در همین جایگاه از ایشان بخاطر تمام تلاشهایشان تشکرمی کنم.

وی ادامه داد: باید بگویم انتشار کلیپ صحبت اینجانب و دیگر عضو شورا در جایی که وظیفه ما تلاش برای خدمت به مردم و نظارت بر امور است، تا جاییکه گاها مذاکرات برای احقاق حق مردم به مجادله هم می کشد، کار ناپسندی است و انتظار بیشتری از رئیس شورا می رفت بر این جلسه تسلط بیشتری داشته تا مانع تنش وسوء استفاده می شدند.

اکبری عنوان کرد: انتشار این تصاویر در راستای تضعیف جایگاه شوراست و باید کنترل می کردید اما حضرتعالی به هر دلیل در این راه کوتاهی کردید.

کیوان آشنا نیز ضمن قدردانی از زحمات نماینده کنونی بویراحمد در مجلس شورای اسلامی گفت: باید از مردمی که هر جا به حضور آنها احساس نیاز شد، تشکر و قدردانی کرد در حالیکه متاسفانه هنوز مسئولین حق آنها را ادا نکرده اند.

وی با اشاره به انتشار مذاکرات جلسات قبل بدون اجازه اعضا نیز تصریح کرد: متاسفانه پوشش خبری این چنینی سبب زیرسوال رفتن حرمت شوراست و باید این روند اصلاح شود.

 

           
 • کد خبر 202
 • برچسب‌ها

  اخبار پربازدید                    

             

  نظر شما

    ‌   ‌
    ‌   ‌

             

  ۱۰ خبر اول

                 
                 

  تازه‌ترین اخبار