به نقل از صدیق نیوز : محسن جعفری‌نژادبسطامی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان، از ورود ۱۵۰ اثر به دبیرخانه جشنواره نقاشی‌های ۲۰ در ۲۰ با عنوان “مهربان با طبیعت” خبر دادو اظهار کرد: تاکنون ۱۵۰ اثر از ۱۲ استان به دبیرخانه جشنواره رسیده است. وی با اشاره به اینکه فراخوان این رویداد هنری […]

به نقل از صدیق نیوز :

محسن جعفری‌نژادبسطامی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان، از ورود ۱۵۰ اثر به دبیرخانه جشنواره نقاشی‌های ۲۰ در ۲۰ با عنوان “مهربان با طبیعت” خبر دادو اظهار کرد: تاکنون ۱۵۰ اثر از ۱۲ استان به دبیرخانه جشنواره رسیده است.

وی با اشاره به اینکه فراخوان این رویداد هنری ابتدای تیرماه سال‌جاری همزمان با روز محیط‌بان بود گفت: مهلت ارسال آثار  به اتمام رسیده اما با توجه به اینکه روزهای گذشته با تعطیلات همراه بود، هنوز آثاری ارسال و دریافت می‌شود.

 مدیرکل محیط زیست استان همدان عنوان کرد: این جشنواره در تکنیک‌های مختلف نقاشی مانند مداد رنگی، گواش، رنگ و روغن، آبرنگ و ترکیب مواد و در سبک‌های مختلفی نظیر تصویرسازی، کلاژ، امپرسیونیسم، سورئالیسم، اکسپرسیونیسم و رئالیسم برگزار می‌شود

وی یادآور شد: به سه نفر از  برگزیدگان جشنواره جایزه نقدی و لوح افتخار اهدا خواهد شد و ۲۰ اثر برگزیده نیز گواهی معتبر شرکت در جشنواره را دریافت می‌کنند.

انتهای پیام/۸۹۰۲۶/خبرگزاری صدیق نیوز