به نقل از صدیق نیوز : به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، سردار حسین معروفی امروز در شهرستان منوجان اظهار داشت: به‌مناسبت ایام دهه ولایت و امامت  امروز شاهد افتتاح ۱۳۳ پروژه که به‌صورت جهادی و انقلابی در استان آماده شده با مبلغ ۱۰ میلیارد و ۹۰ میلیون تومان هستیم. فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان […]

به نقل از صدیق نیوز :

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، سردار حسین معروفی امروز در شهرستان منوجان اظهار داشت: به‌مناسبت ایام دهه ولایت و امامت  امروز شاهد افتتاح ۱۳۳ پروژه که به‌صورت جهادی و انقلابی در استان آماده شده با مبلغ ۱۰ میلیارد و ۹۰ میلیون تومان هستیم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان عنوان کرد: این پروژه‌ها شامل  ۸۶ پروژه احداث مسکن مددجویان و محرومان دو پروژه آب، احداث خانه عالم، احداث پایگاه مقاومت  و هفت پروژه اشتغالزایی هستند.

وی ادامه داد: از مجموع پروژه‌ها، ۷۹ پروژه متعلق به مردم منوجان و با ارزش بیش از ۶ میلیارد ریال است که شامل ۶۰ مسکن محرومان است.

معروفی خاطرنشان کرد: کار ما در حوزه محرومیت‌زدایی و خدمات اجتماعی به‌صورت قرارگاهی انجام می‌شود که در بحث مسکن مددجویی قرارداد با کمیته امداد و مشارکت انجام می‌شود و در حوزه اشتغال که مهمترین حوزه است، در قالب قرارگاه امام حسن (ع) همه خیران در این قرارگاه بر اساس اولویت که آب، مسکن، اشتغال و کمک به حاشیه شهرها و حوزه خدمات اجتماعی شامل جهیزیه و کمک‌های مومنانه است که در سطح استان پای کار هستند.

وی تصریح کرد: نگاه ما در قالب قرارگاه، سیاسی و قومی و مذهبی نیست، بلکه نگاه ما انقلابی است و هیچ از خودمان در سپاه نداریم و سربازی ولایت می‌کنیم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه ما باید بتوانیم از این فرصت استفاده کنیم و در راستای خدمات اجتماعی سپاه برای مردم که ولی نعمت ما هستند، کار کنیم، بیان داشت: مسؤولان اجتماعی این قرارگاه را با نگاه بلندی که دارد حمایت کنند؛ چون مهم است که مشکلات مردم حل شود ما رقیب دولت نیستیم، بلکه برای حل مشکلات مردم به کمک دولت آمدیم.

وی در ادامه اظهار داشت: در همه عرصه‌ها ما خدمات‌رسانی می‌کنیم و از مسؤولان اجرایی توقع کمک داریم. خیران هم از این فرصت استفاده کنند، تاکنون خوب پای کار آمدند و الان که نزدیک محرم هستیم خیران نذر را تبدیل به انفاق کنند تا مشکلات مردم را حل کنیم.

انتهای پیام/۳۳۸۸/ق/یخبرگزاری صدیق نیوز