به نقل از صدیق نیوز : فرزاد تاجره عصر امروز در خصوص طرح ممنوعیت تردد خودرویی بین استانی بر اثر شیوع ویروس کرونا در گفت و گو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار کرد: در راستای شیوع ویروس کووید ۱۹ هرگونه تردد خودرویی بین استانی تا ساعت ۱۲ روز هفدهم خرداد در استان گلستان ممنوع […]

به نقل از صدیق نیوز :

فرزاد تاجره عصر امروز در خصوص طرح ممنوعیت تردد خودرویی بین استانی بر اثر شیوع ویروس کرونا در گفت و گو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار کرد: در راستای شیوع ویروس کووید ۱۹ هرگونه تردد خودرویی بین استانی تا ساعت ۱۲ روز هفدهم خرداد در استان گلستان ممنوع است.

جانشین فرمانده انتظامی گلستان با تاکید بر اینکه باید جلوی شیوع ویروس کرونا را بگیریم، ابراز کرد: برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا باید از ورود و خروج خودروها در شهرهای قرمز و نارنجی جلوگیری کنیم.

* جریمه خوردوهای متخلف در شهرهای قرمز و نارنجی/ ممنوعیت تردد خودرویی بین استانی تا ۱۷ خردادماه ادامه دارد

وی با تاکید بر اینکه با افرادی که تخلف کنند برخورد می‌کنیم، ابراز کرد: خودروهایی که تردد بین استانی در شهرهای قرمز و نارنجی دارند برخورد و افراد متخلف در این ایام جریمه می‌شوند.

تاجره از جریمه خوردوهای متخلف در شهرهای قرمز و نارنجی خبر داد و خاطرنشان کرد: اگر خودرویی به قصد ورود یا خروج از شهرهای قرمز را داشته باشد مبلغ یک میلیون تومان جریمه خواهد شد و در صورتی که از شهرهای نارنجی و زرد باشد مبلغ ۵۰۰ هزار تومان جریمه خواهند شد.

جانشین فرمانده انتظامی گلستان از ادامه محدودیت‌های تردد خودروهای بین استانی در گلستان خبر داد و گفت: به منظور قطع بیماری کرونا در سطح استان گلستان و به تبع آن در کشور محدودیت تردد خودرویی بین استانی از ساعت ۲۲ تا سه بامداد ۱۷ خردادماه جاری به قوت خود باقی است.

انتهای پیام/۸۳۰۱۹خبرگزاری صدیق نیوز