به نقل از صدیق نیوز : به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، محمّدباقر قالیباف‌، رئیس مجلس شورای اسلامی در بیاناتی با اشاره به پیگیری‌های خود درباره حل مشکلات خوزستان قبل از وقوع مشکلات اخیر، از دستگاه‌های دولتی بابت بی‌توجهی به این پیگیری‌ها انتقاد کرد.     روایت قالیباف از اعتبار هزارمیلیاردتومانی که دولت برای خوزستان […]

به نقل از صدیق نیوز :

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، محمّدباقر قالیباف‌، رئیس مجلس شورای اسلامی در بیاناتی با اشاره به پیگیری‌های خود درباره حل مشکلات خوزستان قبل از وقوع مشکلات اخیر، از دستگاه‌های دولتی بابت بی‌توجهی به این پیگیری‌ها انتقاد کرد.

 

 

روایت قالیباف از اعتبار هزارمیلیاردتومانی که دولت برای خوزستان تأمین نکرد

 

قالیباف گفت: پس از نظارت میدانی سال گذشته از خوزستان بنا شد وزارت نفت در سرفصل مسئولیت اجتماعی خود هزار میلیارد تومان برای حل مشکلات هزینه کند، لذا این موضوع صورت جلسه شد و با جزئیات مشخص شد که کدام مشکل در کدام روستا را باید پیمانکار انجام دهد و کدام اقدامات را گروه های جهادی برعهده بگیرند.

وی افزود: حتی مشخص شد که در کدام روستا زیرساخت نیاز است و کدام روستا نیاز به زیرساخت ندارد تا کارها به صورت دقیق مشخص شود. اما با وجود همه پیگیری هایی که من انجام می دادم، تامین این اعتبار مهم و حیاتی در شبکه وزارت نفت با کندی جلو رفت و اکنون هم اجرای آن در سازمان برنامه و بودجه معطل مانده است.

رئیس مجلس تصریح کرد: اگر اعتبار هزار میلیارد تومانی که در سفر نظارتی خوزستان تعیین شد به موقع تأمین می شد آن روستاها امسال تنش آبی نداشتند.

انتهای پیام/خبرگزاری صدیق نیوز