به نقل از صدیق نیوز : ایسنا/هرمزگان معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان هرمزگان، از اجرای طرح تشدید نظارتی دامپزشکی ویژه ایام تاسوعا و عاشورای حسینی توسط اکیپ های نظارت بهداشتی و شرعی دامپزشکی در سطح استان، خبر داد. دکتر کامبیز امجدی صبح امروز (۲۵ مردادماه) در بازدید از کشتارگاه بندرعباس، افزود: در راستای نظارت های […]

به نقل از صدیق نیوز :

ایسنا/هرمزگان معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان هرمزگان، از اجرای طرح تشدید نظارتی دامپزشکی ویژه ایام تاسوعا و عاشورای حسینی توسط اکیپ های نظارت بهداشتی و شرعی دامپزشکی در سطح استان، خبر داد.

دکتر کامبیز امجدی صبح امروز (۲۵ مردادماه) در بازدید از کشتارگاه بندرعباس، افزود: در راستای نظارت های بهداشتی و شرعی بر دام های ذبح شده و گوشت نذری در ایام محرم، کشیک همکاران و ناظرین بهداشتی و شرعی دامپزشکی در ایام تاسوعا وعاشورای حسینی، به منظور اجرای طرح نظارتی در راستای سلامت و ارتقاء امنیت غذایی جامعه، برقرار است.

وی بیان کرد: ۳۰ اکیپ عملیاتی ثابت و سیار متشکل از ۱۲ نفر دامپزشک، ۲۶ نفر بازرس بهداشت گوشت و ۱۶ نفر ناظر شرعی در اجرای این طرح فعالیت دارند و با آمادگی کامل در راستای خدمت رسانی به جامعه، به بازرسی دام ها و لاشه های کشتار شده در این ایام، می پردازند.

معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان هرمزگان از شهروندان خواست ضمن همکاری با اکیپ های نظارتی دامپزشکی استان، رعایت دستورالعمل های بهداشتی سازمان دامپزشکی کشور را در خصوص ذبح دام، نگهداری و قطعه بندی لاشه دام های نذری و ذبح شده، مدنظر قرار داشته باشند تا هم خود و هم سایر مصرف کنندگان، از بروز بیماری های مشترک بین حیوان و انسان در امان باشند و سلامتی جامعه، مورد تهدید قرار نگیرد.

انتهای پیام


خبرگزاری صدیق نیوز