به نقل از صدیق نیوز : ابراهیم هنرمند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به وضعیت هوای استان اظهار داشت: نقشه های هواشناسی بیانگر استقرار جوی نسبتاً پایدار طی ۲ روز آینده در سطح استان است. کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی اصفهان افزود: بر این اساس در اکثر مناطق آسمان صاف در بعد از […]

به نقل از صدیق نیوز :

ابراهیم هنرمند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به وضعیت هوای استان اظهار داشت: نقشه های هواشناسی بیانگر استقرار جوی نسبتاً پایدار طی ۲ روز آینده در سطح استان است.

کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی اصفهان افزود: بر این اساس در اکثر مناطق آسمان صاف در بعد از ظهر قسمتی ابری گاهی وزش باد و در مناطق شرقی و شمالی باد نسبتاً شدید پیش‌بینی می‌شود.

وی بیان کرد: به سبب افزایش سرعت وزش باد در نیمه شرقی کشور طی امروز تا روز جمعه شرایط باد و گرد و خاک و کاهش دید و کیفیت هوا در مناطق شمال، شرق و قسمت‌های مرکز استان وجود دارد.

هنرمند با اشاره به اینکه دمای هوا طی ۲۴ ساعت آینده یک تا ۲ درجه کاهش خواهد داشت، گفت: بیشینه دمای هوای اصفهان ۴۱ درجه و کمینه فردا ۲۴ درجه سانتیگراد و چوپانان با ۴۳ درجه و بوئین میاندشت با ۱۰ درجه سانتیگراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام/۶۳۱۰۱/ج۱۰/خبرگزاری صدیق نیوز