به نقل از صدیق نیوز : ایسنا/مازندران فرمانده انتظامی فریدونکنار از کشف زمین خواری به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.  به گزارش پایگاه خبری پلیس،  حسن هاشم پور با اعلام این خبر اظهار کرد: ماموران انتظامی در پی دریافت خبری مبنی بر تصرف ۴ هزار متر مربع از اراضی ملی و تغییر […]

به نقل از صدیق نیوز :

ایسنا/مازندران فرمانده انتظامی فریدونکنار از کشف زمین خواری به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد. 

به گزارش پایگاه خبری پلیس،  حسن هاشم پور با اعلام این خبر اظهار کرد: ماموران انتظامی در پی دریافت خبری مبنی بر تصرف ۴ هزار متر مربع از اراضی ملی و تغییر کاربری به اراضی کشاورزی بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی با اشاره به انجام اقدامات اطلاعاتی و شناسایی ۳ متهم در این زمینه، افزود: ماموران انتظامی با هماهنگی قضائی متهمان را دستگیر و طی اقدامی زمین های تصرف شده که مورد کشت محصولات کشاورزی قرار گرفته بود را با آزاد سازی به منابع ملی و دامان طبیعت بازگرداند.

فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار در ادامه از معرفی متهمان دستگیر شده به مرجع قضائی خبر داد و تصریح کرد: کارشناسان ارزش زمین های ملی آزاد شده را ۱۰ میلیارد ریال برآورد کردند.

هاشم‌پور در پایان با اشاره به اینکه پلیس با متخلفان و متصرفان غیر قانونی اراضی ملی برخورد قانونی می کند،خاطر نشان کرد: شهروندان اطلاعات و اخبار خود در زمینه مبارزه با زمین خواری را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

انتهای پیام


خبرگزاری صدیق نیوز