به نقل از صدیق نیوز : یعقوب محمدی‌فر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان در خصوص بازگشایی دانشگاه‌ها اظهار کرد: امکان برگزاری حضوری کلاس‌های دانشجویان کارشناسی فعلا ممکن نیست مگر اینکه بنا به شرایط در طول سال تصمیم دیگری گرفته شود. وی ادامه داد: مراجعه و اسکان در خوابگاه‌های دانشجویی برای دانشجویان دکتری […]

به نقل از صدیق نیوز :

یعقوب محمدی‌فر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان در خصوص بازگشایی دانشگاه‌ها اظهار کرد: امکان برگزاری حضوری کلاس‌های دانشجویان کارشناسی فعلا ممکن نیست مگر اینکه بنا به شرایط در طول سال تصمیم دیگری گرفته شود.

وی ادامه داد: مراجعه و اسکان در خوابگاه‌های دانشجویی برای دانشجویان دکتری ورودی ۹۷، ۹۸ و ۹۹ با تایید کتبی استاد راهنما مبنی بر ضرورت مانعی نخواهد داشت.

رئیس دانشگاه بوعلی‌سینا عنوان کرد: دانشجویان کارشناسی‌ ارشد ورودی ۹۸ و ۹۹ نیز با تکمیل فرم و فرایند مصوب، از جمله تأیید استاد راهنما، مدیر گروه، معاون تحصیلات تکمیلی و معاون دانشجویی در دانشگاه حضور خواهند یافت.

وی با بیان اینکه برای دانشجویان دکتری ورودی سال ۱۴۰۰، کلاس‌ها صرفا به صورت مجازی و بدون نیاز به حضور فیزیکی و اسکان خواهد بود گفت: این دسته از دانشجویان از هرگونه مراجعه به دانشگاه تا اطلاع ثانوی خودداری کنند.

محمدی‌فر با بیان اینکه دانشجویان در سنوات اضافی مجاز، امکان برخورداری از خوابگاه را ندارند تصریح کرد: دانشجویان حداکثر یک‌ ماه پس از دفاع حق اسکان در خوابگاه‌ها را دارند.

انتهای پیام/۸۹۰۰۳/خبرگزاری صدیق نیوز