به نقل از صدیق نیوز : به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از نی‌ریز، روز آخر برگزاری کنکور سراسری، داوطلبان گروه زبان‌های خارجه به رقابت با یکدیگر پرداختند و با رقابت ۲۵۵ داوطلب نی‌ریزی در گروه زبان‌های خارجه، پرونده آخرین کنکور سراسری قرن بسته شد. از مجموع ۲۵۵ داوطلب گروه زبان‌های خارجه، تعداد ۱۹۷ […]

به نقل از صدیق نیوز :

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از نی‌ریز، روز آخر برگزاری کنکور سراسری، داوطلبان گروه زبان‌های خارجه به رقابت با یکدیگر پرداختند و با رقابت ۲۵۵ داوطلب نی‌ریزی در گروه زبان‌های خارجه، پرونده آخرین کنکور سراسری قرن بسته شد.

۲۵۵ داوطلب نی‌ریزی در گروه زبان‌های خارجی رقابت کردند

از مجموع ۲۵۵ داوطلب گروه زبان‌های خارجه، تعداد ۱۹۷ نفر شامل ۹۱ داوطلب مرد و ۱۶۴ داوطلب زن در جلسه آزمون حضور داشتند و ۵۸ نفر که ۱۸ نفر از آنان را داوطلبان مرد و ۴۰ نفر از آنان را داوطلبان زن تشکیل می‌دادند در جلسه آزمون گروه زبان‌های خارجه غایب بودند.

در آخرین روز برگزاری کنکور سراسری مانند سه روز گذشته، همه اصول و دستورالعمل‌های بهداشتی با حضور کارشناسان شبکه بهداشت و درمان و هلال‌احمر مورد تأکید جدی قرار گرفت. زدن ماسک، عبور شرکت‌کنندگان و عوامل اجرایی کنکور سراسری از تونل ضدعفونی‌کننده، رعایت فاصله اجتماعی در همه مراحل برگزاری آزمون، ضدعفونی کردن دائم محل‌های برگزاری کنکور سراسری به ویژه‌ها صندلی‌ها و درب‌ها و ضدعفونی کردن دست‌ها از مواردی بود که به‌طور پیوسته توسط ناظرین و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان و هلال‌احمر شهرستان نی‌ریز مورد کنترل و تذکر قرار می‌گرفت.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/


خبرگزاری صدیق نیوز