به نقل از صدیق نیوز : به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سعدی مصطفی‌زاده امروز در جمع اصحاب رسانه با تبریک آغاز هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار داشت: ۳۰ طرح و پروژه در حوزه‌های مختلف عمرانی، خدماتی، اقتصادی و کشاورزی در روانسر به بهره‌برداری می‌رسد و مردم شهرستان […]

به نقل از صدیق نیوز :

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سعدی مصطفی‌زاده امروز در جمع اصحاب رسانه با تبریک آغاز هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار داشت: ۳۰ طرح و پروژه در حوزه‌های مختلف عمرانی، خدماتی، اقتصادی و کشاورزی در روانسر به بهره‌برداری می‌رسد و مردم شهرستان از خیر و برکت این پروژه‌ها بهره‌مند خواهند شد.

وی در ادامه اشاره‌ای به بحث کرونا در شهرستان داشت و گفت: متأسفانه طی چند روز گذشته شاهد افزایش آمار بستری‌ها در سطح شهرستان روانسر بودیم که اطلاع‌رسانی‌های لازم را در این خصوص داشته‌ایم تا از خود مردم برای مدیریت کرونا استفاده کنیم.

فرماندار روانسر با اشاره به وضعیت نارنجی شهرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، تصریح کرد: جلسات ستاد کرونای شهرستان برگزار شده و تلاش ما این است در این وضعیت تمهیدات لازم را متناسب رنگ‌بندی شهرستان داشته باشیم.

وی با اشاره به استقبال خوب شهروندان روانسری از واکسیناسیون، گفت: تاکنون حدود ۳۸ درصد از جمعیت هدف شهرستان معادل ۱۵ هزار نفر علیه کرونا واکسینه شده‌اند.

مصطفی‌زاده تصریح کرد: کماکان مردم استفاده از ماسک، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی را برای ریشه‌کن کردن کرونا مدنظر داشته باشند.

انتهای پیام/پ

 

 خبرگزاری صدیق نیوز